Benelli

Benelli

 

Benelli Bisiklet Hakkında

Bu özel ve saf bisiklet tutkusu 1911 yılında İtalya’da başlamıştır. Benelli bir mirastır hatta daha fazlasıdır. Duygu ve yeniliğe çığır açan modeller üreterek ve ileri teknolojiyi kullanarak 100 yılı aşkın süredir dünyaca ünlü bir bisiklet markası haline gelmiştir.

Benellizarif olmanın yanı sıra sportif bir duruş sergilemektedir. Benelli bisikletleri her binicinin gereksinimlerini karşılamak için, hatta en zorlu anlarda bile sürücü ve çevreye doğru odaklanarak nihai sürüşü ile konforlu bir arada sağlamaktadır. Benelli grubunun ilk kurulduğu günden beri gerçek mücadelesi de bu yönde olmuştur.

Benelli bisikleti ayrı bir kişiliğe sahiptir, hatasız sportif görünümü ve çekici tasarımı ile hemen tanınmaktadır. Pesaro firmasına ve bünyesindeki AR-GE uzmanlık merkezine tüm modellerimizde bizimle birlikte çalıştıkları için ve en yenilikçi tasarım kavramlarını birçok uzmanla yaptığımız için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Buna ek olarak, Benelli yaygın ve etkin dağıtımı ile tüm dünyada faaliyet göstermektedir.

Benelli Bisiklet ve Aksesuarları

Benelli bisikletlerini ve aksesuar çeşitlerini Panda Bisiklet'te bulabilirsiniz.

 

 

Limit:
Sıra:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır