Bisiklet Eğitimi
Yıllardır özlemini duyduğunuz , kimi zaman yanınızdan geçen bir bisiklete özlemle bakıp bende bisiklet kullanmak istiyorum diye düşündüğünüz anlar olmuştur.Bisiklet kullanımı bir kere öğrenildikten sonra size hayat boyu büyük keyif verecek bir hayatın başlangıç anahtarıdır.Panda Bisiklet size böyle bir yaşamın başlangıç noktasında bisiklet eğitim programları hazırlayarak bu hayalinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.
 

Bisiklet Eğitim Programlarımızın ilk ayağı olan Bisiklet Sürmek İstiyorum ! , eğitim programının adından da anlaşılacağı üzere bisiklet kullanmasını hiç bilmeyen ve kendini yeteri kadar hazır hissetmeyen bisikletseverler için hazırlanmıştır.

Türkiye’nin en tecrübeli bisiklet eğitmenlerine sahibiz.Eğitmenlerimiz TBF (Türkiye Bisiklet Federasyonu) Antrenör belgelidir.


 

Bu sizin için ne demektir ? TBF (Türkiye Bisiklet Federasyonu) bisiklet sporunun eğitimlerini , güvenlik eğitimini veren tek kurumdur. Bunun anlamı sizin için güvenlik ve profesyonelliktir.

Panda Bisiklet Kursu’nun her kursiyere göre bisiklet kullanımını öğreten sistemi vardır.Kursiyer eğitimleri bittikten sonra kullanım seviyesini belirten bir kimliğe sahip olur.Eğitimlerimiz profesyonel 2016 model bisiklet ve bisiklet güvenlik ekipmanları ile eğitmenimizin her an yanınızda olacak şekilde, bireysel katılımlı trafiğe kapalı toprak zeminde yapılmaktadır.


 

BAŞLANGIÇ KURSU : Bisiklet Sürmek İstiyorum !

Başlangıç kursu bisiklet kullanmasını hiç bilmeyen tüm kişiler (7 den 77 ye kadın / erkek / çocuk) içindir. Bisiklet kullanımı ile ilgili temel eğitimi içerir ve toplamda 8 saat sürmektedir.
 

Seviye 1 : ( Toplam 4 Ders x 2 Saat )

 Güvenlik
 Doğru Duruş
 Denge Koordinasyon
 Yol Alma ve İleri Gözlem
 Ekipmanlar Hakkında Bilgi


TEST
0,10 TL
TEST
5,00 TL

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır