Corelli

Corelli

 

 

 


Corelli Bisiklet Hakkında


Alüminyum üretim alanında yıllar boyu geliştirdiğimiz üretim teknikleri, bilgi ve tecrübe ile Türkiye bisiklet endüstirisine dahil olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
 
KOREL Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. 1988 yılında beyaz eşya sanayi için alüminyum malzeme üretmek amacı ile faaliyete başlamış, yıllar içerisinde malzeme çeşiti ve üretim kapasitesini arttırmaya devam etmiştir. Isıtma ve soğutma alanında üretim yapan yerli ve yabancı beyaz eşya ve otomotiv yan sanayi için yıllık 20.000 ton alüminyum malzeme üretimi yapılmaktadır.
 
Ham alüminyum malzemeyi, kendi bünyesinde bulunan döküm ve boru fabrikalarında işleyerek mamül haline getiren Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. 2015 yılında alüminyum bisiklet ile bisiklet sektöründe kullanılan tüm alüminyum parçaların yerli imkanlarla üretimi için yeni bir yatırım kararı almıştır.
 

Corelli Bisiklet Üretimi
 

Alüminyum kadrolu bisikletlerin her gelir grubundan bisiklet severlere ulaştırılabilmesi amacı ile geliştirilen projenin sonuncunda, bisikletlerimizin CORELLİ bisiklet markası ile alüminyum bisiklet, parça ve diğer ekipmanlarının ise DACRON markası ile Türkiye bisiklet pazarına sunulmasına karar verilmiştir.
 

Tamamen kendi imkanları ile kendi alüminyum kadrosunu üretebilen Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. alüminyum malzeme üretim konusundaki bilgi ve deneyimini bisiklet üretim alanında da kullanarak bisiklet sektöründe yeniliklerin öncüsü olacaktır.
 
8.000 m2 kapalı, 3.000 m2 açık alana sahip bisiklet fabrikamızda, kadro üretimi için alüminyum kaynak bölümü, T6 fırın bölümü, boyahane, montaj hattı, etiket uygulama hattı ve kadro test laboratuvarı bulunmaktadır.

 
Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. olarak amacımız sıfır hata ile üretim yapmak ve alüminyum kadro ile üretilen bisikletlerin konfor ve hafifliğini her gelir grubundan bisiklet kullanıcısına ulaştırabilmektir.
 
2017 satış dönemine girerken dünya bisiklet endüstrisindeki gelişmelere parallel olarak ürün çeşitlerinde ve teknik özellikleri itibari ile tamamen yeni bir ürün yelpazesi hazırlayarak beğeninize sunmuş bulunmaktayız.

Corelli Bisikletlerini sitemiz www.pandabisiklet.com üzerinden ücretsiz kargo fırsatı ile sipariş verebilirsiniz.

 

 

Limit:
Sıra:
Corelli Adonis 1.2 20 V Fren Çocuk Dağ Bisikleti 2017 Model
        Bu fiyata son 1 ürün  
Fiyat:603,00

İncele
Corelli Husky 1.0 26 V Fren Dağ Bisikleti 2017 Model
        Bu fiyata son 1 ürün  
Fiyat:730,00

İncele
Corelli Husky 1.1 27.5" V Fren Dağ Bisikleti 2017 Model
        Bu fiyata son 3 ürün  %4 indirim  
750,00 722,00

İncele
Corelli Husky 1.2 29 V Fren Dağ Bisikleti 2017 Model
        Bu fiyata son 2 ürün  
Fiyat:758,00

İncele
Corelli River 1.0 26" V Dağ Bisikleti 2017 Model
        Bu fiyata son 3 ürün  
Fiyat:730,00

İncele
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır