Dahon

Dahon

Dahon Bisiklet Hakkında
 

İnsanoğlu 200 yıldır bu basit iki tekerlekten vazgeçemiyor. Eğlence, ulaşım ya da spor... Amacı ne olursa olsun bisiklet yaşamımızda her zaman yer alacak. Ancak günümüzde artan nüfus bizi gitgide daha kalabalık merkezlerde yaşamaya zorunlu kılıyor. Bu durum da bisiklet ile olan ilişkimizi oldukça sınırlıyor. Artık sadece tatil zamanlarının ve piknik alanlarının aktivitesi olmaya başlayan bisiklet için şimdi yepyeni ve heyecan verici bir çözüm geldi: Dahon Bisiklet...

 


 

Bisiklet kullanıcılarının şehir yaşamında karşılaştıkları en ciddi sorun, bisiklet dışında başka bir taşıt kullanmak zorunda kaldığında ortaya çıkıyor. Metroya, vapura ya da otobüse binmek zorunda kaldıklarında bisikletin boyutları sorun olabilmekte. İşte Dahon Bisiklet bu önemli soruna harika bir çözüm getiriyor.

            Katlanabilme özelliği ile benzerlerinden ayrılan Dahon Bisiklet, size gerçek anlamda "bisikletli bir yaşam"ın keyfini ve sağlığını sunuyor. Gelişmiş bir şehir bisikletinin tüm özelliklerini size sunan Dahon Bisiklet, katlandığında özel çantasında omzunuzda bile taşıyabileceğiniz küçülebilen yapısı ile şehir yaşamına mükemmel uyum sağlıyor. 

Dilerseniz özel aracınızın bagajına kolaylıkla sığdırabileceğiniz, dilerseniz işyerinizde çalışma masanızın hemen yanına koyabileceğiniz Dahon Bisiklet, size hem sağlıklı hem de çevreci bir yaşamı haftanın her günü sürdürme şansı veriyor. Farklı jant büyüklükleri ve modellerdeki seçenekleri ile değişik ihtiyaçlara cevap verebilen Dahon Bisiklet, zengin aksesuar seçenekleriyle de size harika bir bisikletli yaşam deneyimi sunmayı amaçlıyor. 

Dahon Bisiklet Fiyatları

En uygun fiyatlarla dahon markalı bisikletler pandabisiklet.com'da.

 

Limit:
Sıra:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır