Elite

Elite
 
Bisiklet tutkunlarının kurduğu bir firma olan Elite Bisiklet, bisiklet dünyasına benzersiz ve en son teknolojik ürünleri 30 yılı aşkın süredir sunuyor.
 
Coppi Bartali, İtalyanlar ve bisiklet meraklılarının toplu imajına ait olan bu duygu yüklü fotoğraf, binlerce özgü hikayeden bize ipuçları verirken, bisiklet üzerinde acı ve dayanışmayı göstererek, saygı ve sadakat duygularını adeta yeniden canlandırıyor. 
 
Elit Bisiklet firması, vazgeçilmez bir kültürel kimliğin sembolü olan bir totem haline gelmiştir. 
 

Elite Bisiklet Modelleri
 

Elite Bisiklet markasını diğer markalardan ayıran en önemli noktalar, öngörü, keşif, buluş ve önerilerin iç içe geçmiş bir grup olarak çalışması ve sürekli gelişime açık çalışmalarda bulunmasıdır.
 
Kültürel ve tarihsel köklerine olabildiğince yakın olmak için eski bir üretim alanını kullanan Elit Bisiklet, bu binanın restorasyonunu sevgiyle ve özenle gerçekleştirdi. 
 
Dünya spor pazarı ve gelişmekte olan pazar ile sürekli irtibat halinde olmak için heyecanla çalışan Elite Bisiklet, sportif bir grup olarak, en prestijli hedeflere ulaşmak için en yeni trendler ve teknolojik çalışmaları seçer, stratejiyi belirler ve en mükemmel ürünleri yapar.
 
Bisiklet sevdalılarından oluşan Elite Bisiklet, bisiklet dünyasına benzersiz ve en son ürünleri 30 yılı aşkın süredir sunuyor. Birçok efsanevi bisikletçi Elite Bisiklet ekipmanıyla zafere ulaştı. Hem profesyonel hem de amatör bisikletçilerin yanında yer almak ve onların ihtiyaçlarını ve eleştirilerini dinlemek hem bisiklet ürünlerini ileriye götüren yeni konseptlerin geliştirilmesine hem de sürücü performansının geliştirilmesine yol açtı. Yeni ürünler mühendislerden ve araştırmacılardan oluşan bir ekip tarafından oluşturulur ve Dünya şampiyonları tarafından test edilir. 


Elite Bisiklet Hakkında Bilmedikleriniz

 
Elite, Tour de France, Giro d'Italia, Dünya Şampiyonası, Paris-Roubaix ve diğer üst grup bisiklet yarışlarında profesyonel ekiplerin bir çoğuna sponsorluk sağlamaktadır.
 
Ayrıntılara dikkat eden ve Elite Bisiklet'in efsanevi ürünlerinden edindiği uzun yıllara dayanan tecrübe, piyasada yeni standartlar belirleyen yenilikçi çözümler kalite standartlarını her zaman yukarı taşımıştır. 
 
Yüksek kalitede üretilen bisiklet mataraları ve bisiklet matara kafesleri, bisiklet trainer, bisiklet roller ve aksesuarları,aktif ozon temelli Ozon-Elite performans kremlerine kadar Elite Bisiklet, bisiklet deneyimini zenginleştiren yeni ürünler sunmaya devam ediyor. 

İtalyan Elite Bisiklet markasının bisiklet mataraları, bisiklet matara kafesleri, bisiklet trainer, bisiklet roller ve aksesuarları bir çok farklı ürünleri Panda Bisiklet'te bulabilirsiniz.

 

Limit:
Sıra:
Elite Kura Smart Bisiklet Trainer
       
Fiyat:3.700,00

İncele
29 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır