Giro Bisiklet

Giro Bisiklet

BİLİM & RUH = GIRO HİKAYESİ
 
 
Niye ya ? Neden bir kaskın güvenli sayılması için ağır olması gerekiyor ? Ve neden bu kadar sıcak ve büyükannenin kanepesi kadar şık ? 
 
1985'te Jim Gentes, Kaliforniya'daki garajında ​​oturdu ve bu soruları sordu kendine, çünkü kasklar o zaman bu soruları sordurtuyordu.
 
Gentes ilk gerçek modern spor kaskını Gro Prolight'ı yarattı. Devrimciydı. Prolight nefes alabilen ağırlığı yok denebilecek kadar hafif bir kasktı.
 
Bu bir başlangıçtı, Giro markası doğmaktaydı ve yenilikler hiç bir zaman durmadı.

 
 
1985, Santa Cruz, California da başlayan macera bir bisiklet kaskı ile başlamış olsada Giro markası bugün bisiklet, kayak ve snowboard kullanıcıları için bir çok farklı ürün geliştirmektedir.
 
Giro, bisiklet sürüşü olan bağınızı ve hayatınıza kattığı duyguları arttırmak için var. 

 
Özgürlük ve macera hissi, kazanma arzusu, yaşama keyfi. 30 yıl önce Jim Gentes kapılarımızı dünyaya açtığımız ilk günden bu yana bisikletin harika bir hayatın en güzel parçası olmasını sağlamak için kendine bir hedef koydu. 
 
Çok şey öğrenilen bu yolda, bazı önemli ürünler yaratıldı ve bazı hatalar ile yüzleşildi. 

 
Bu hatalar Giro ve rakiplerini daha ileri gitmeye itti. Kıtalar ve kuşaklar boyunca arkadaşlıklar ve dostluklar kurulmasına vesile oldu.
 
Bisiklet aşkı bize hepsini verdi. Ve bizi bisiklet kullanıcılarına daha iyisini sunmaya yönlendirdi.

 
1985 / Giro LOGO

Jim Gentes, deneyim ve performansı arttıran tasarım çözümlerine odaklanarak markasını oluşturuyor.

Tasarladığı "tur veya dolaşmak" logosu, bir bisiklet üzerindeki nihai hissi temsil ediyor.


 
Giro, Vista Outdoor'ın bir yan kuruluşudur. Kask, konfeksiyon, ayakkabı, bisiklet için yumuşak ürünler ve kayak ve snowboard için gözlük üretmektedir. Şirket, 1985 yılında Jim Gentes tarafından kuruldu ve merkez ofisi Scotts Valley, California bölgesindedir. Giro Bisiklet Ekipmanları ve Aksesuarlarını mağazamız ve sitemiz pandabisiklet.com üzerinden inceleyip satın alabilirsiniz.

 

Limit:
Sıra:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır