Kron

Kron

 

Bisiklet kullanımının sağlık açısından birçok faydasının tespit edilmesi sonucu kullanımı için birçok ülkede şiddetle tavsiye edilmektedir. Ülkemizde de bisiklet kullanımı büyük küçük demeden her yaş grubunda yaygındır. Birçok eğlence parklarında her ne kadar da ticari amaçlıda olsa da insanları bisiklet sürmeye teşvik etmektedir.

                 Bisiklet sürmek hem keyifli vakit geçirmenize, hem de sağlığınızı ve formunuzu korumanıza yardımcı olur. Bisiklet almak için arayış içinde bulunanlar rahat, estetik ve güvenle uzun yıllar sürebilecekleri kron bisiklet marka modelini tercih etmektedirler.

Kron Bisiklet Fiyatları

                 Farklı modelleri ile hayatımıza girmeyi başaran kron dağ bisikleti, şehir ve yol bisikleti, yol ve yarış bisikleti, çocuk bisikleti, özel jantları farklı vites seçenekleri ve daha birçok özelliği ile 750 TL’den başlayan fiyatlar 2016 modelleri ile satışa sunulmaktadır.

                 Bisiklet almayı düşünenler için; eğlence, şehir ve tur amaçlı veya sağlığımız için spor amaçlı, profesyonelce yarış yarış veya engelli alanlarda yokuş iniş ve çıkışlarında kolaylık, şehir gezisinde alışverişiniz için seleli kullanım amaçlı, kısacası hangi amaçla olursa olsun vücut yapınıza uygun, rahat, her yaş grubunu içine alan, çocuklarınız için üç tekerlekli bisikletler ve daha birçok model ve marka avantajı ve online alışveriş imkânı ile alıcıları beklemektedir. 

Kron Bisiklet Neden Tercih Edilmelidir ?

                 Profesyonel sporcuların bile tercihleri arasında yer alan kron marka bisikletler, estetik jantları, kaliteli lastikleri, alüminyum gövde yapısı ve kron ön amortisörü ve kaliteli fren ve vites kolu ile güvenli bir sürüş keyfi vermesi nedeniyle tercih edilmektedir.

 

Limit:
Sıra:
KRON TX 500 28 HD Şehir ve Tur Bisikleti 2017 Model
        Bu fiyata son 4 ürün
Fiyat:1.799,00

İncele
Kron XC 300 27,5 V MTB Dağ Bisikleti 2017 Model
        Bu fiyata son 2 ürün  %17 indirim
1.450,00 1.200,00

İncele
Kron XC 300 27.5 HD Dağ Bisikleti ( 2016 Model )
      Bu fiyata son 1 ürün
Fiyat:1.580,00

İncele
19 sonuçtan 1 ile 19 arası görüntüleniyor.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır