Kross

Kross
 
 
KROSS BİSİKLET
 
Kross Bisiklet'in hikayesi, 1990 yılında Polonya'da küçük bir bisiklet dükkanı olarak başlıyor ve kurucusunun vizyonu ve tutarlılığıyla Avrupanın önde  gelen bisiklet üreticisi olarak devam ediyor. Zbigniew Sosnowski'nin küçük bisiklet mağazası, Varşova'nın 100  km kuzeydoğusundaki Przasnysz'de, bisikletlerin montajı ve depolanmasının en uygun yönetimini sağlayan en yeni IT çözümlerine sahip  modern bir üretim tesisine dönüştü. 2006 yılı ise Kross Bike için bir dönüm noktası oldu. Firma, dağ,şehir,trekking,cross ve çocuk gibi bisiklet gruplarında ürün segmentasyonunu başlattı. Daha iyi kadrolar, daha iyi malzeme ve bileşenlerle yenilenen kalite ve tasarım anlayışıyla dağıtım ağları da giderek büyüdü. Kross Bike, teknolojik ve görsel anlamda  dünyayla rekabet eder konuma geldi.
 
 
Kross Bike Dağ Bisikletleri, en zorlu arazi koşullarında en iyi performansla gidebilmek üzere Kross Ar-Ge tarafından geliştirilmiş ve iyileştirilmiştir. Kross Rising takımının en zorlu yarışlarında kullanılan B+ modelleri kazananlar tarafından kazanmak için üretilmiştir.
 
 
Kross Bike MTB modelleri her tür arazi koşullarında kullanılabilir. Haxagon serisi, Kross'un yüksek kaliteli sağlam gövde yapısı ve Shimano bileşenlerinin bir arada olduğu en iyi fiyat-performans modellerini içerir.
 
 
Ayrıca Panda Bisiklet'te Kross Bisiklet'in  MTB ( Dağ Bisikleti) serilerinin dışında Kross'un yüksek kaliteli tur ve katlanır bisikletlerini de inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Tüm Kross Bisiklet modellerini buradan inceleyebilirsiniz.
 
 
Limit:
Sıra:
22 sonuçtan 1 ile 22 arası görüntüleniyor.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır