Lazer

Lazer

Dünyadaki en eski kask markası Lazer, 1919 yılınd aile işletmesi olarak kuruldu. Deri eşya üretimi ile başladıkları bu yolda kask üretimi ile devam eden Belçika markasının amacı çağın en iyi teknolojisi ile en iyi ürünleri geliştirmek.
Lazer marka kasklar tasarlanıp üretildikten sonra bisiklet kullanıcıları tarafından test ediliyor. Bu sayede emniyetli sürüşün konforunu yaşıyorsunuz.
 
 
Kask takmanın asıl amacı kafanın alacağı darbelerden korunmaktır. Bu nedenle bisiklet kullanıcısının kask takması çok önemlidir. Kask, emniyeti sağladığı gibi konforlu bir sürüş için de olmazsa olmazlardandır. Daima yenilik arayışında 
olan Lazer de bahsedilen konforu elde etmeniz için en gelişmiş montaj sistemini geliştirmiştir. 
 
 
Standart kask sistemleri ile karşılaştırıldığında Lazer Rollsys sistemi kafanın tamamen korunması sağlayan bir mekanizmadan oluşur. Rollsys sistemi kaskın üzerinde tekerleği döndürerek doğru boyut ayarı yapılmasına olanak tanır. 
Kask, kafanın üzerinden herhangi bir basınca sebep olmadan ayarlanır. Rollsys sistemi yenilikçi bir kullanım sağlarken kask, sürüş esnasında dahi kolayca ayarlanabilir. Rollsys, kasklar için arka tarafta tutma sistemi oluşturmuştur.
Böylece saçlar at kuyruğu şeklinde topluyken de kaskınızı rahatça kullanabilirsiniz. 
 
 
Rollsy pazara sunulduktan sonra Almanya-Eurobike Show'da tasarım ve yenilik ödülü aldı. Binlerce bisiklet kullanıcısının kullanımı ile kaskın dayanıklılığı kanıtlandı. Bunların hepsi, yeni geliştirilen her bir kaska Rollsys sisteminin
entegre edilmesi için yeterli sebeplerdir.
 
 
Ödüller
Eurobike Ödülleri 2005 (Genesis helmet)
Eurobike Ödülleri 2008 (02 helmet)
Eurobike Ödülleri 2010 (Aeroshell)
Eurobike Ödülleri 2012 (Multicap / GoPro adaptor)
 
 
 
Limit:
Sıra:
10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır