Le Grand Bisiklet

Le Grand Bisiklet
Le Grand Bisiklet
 
Le Grand, şehir tutkunları için 1998'den bu yana birbirinden renkli ve şık tasarımlı bisikletleriyle ön plana çıkan bir şehir bisikleti markasıdır.
Le Grand bisikletlerindeki retro dokunuşlar sizi geçmişe tatlı bir yolculuğa davet ederken modern, yenilikçi anlayışıyla da keyifli bir sürüşü garantiler.
Tasarımıyla ön planda olan Le Grand bisikletler, zincir koruma çamurlukları, dinamo aydınlatması gibi işlevselliği kanıtlanmış yüksek kaliteli donanıma sahiptir 
 
Sizin için bisikletin anlamı ister bir ulaşım aracı, ister yaşam biçimi isterse bir eğlenci aracı olsun. Le Grand Bisiklet'in tarz şehir bisikletlerinden özellikle ilginizi çekecek mükemmel tercihlerle buluşabilirsiniz.
 
 
 
Le Grand Bisiklet, kadın , erkek ve çocuklar için birbirinden özel seriler üretiyor. Kadınlar için Originals, Classic ve Comfort serileri ; erkekler için Originals, Utility, Cruiser serileri; çocuklar içinse Kids ve Junior şehir bisikleti serilerini sunuyor.
 
 
 
 
Metropelde ya da küçük bir şehirde... Le Grand Bisiklet ile kendi tarzını ortaya koy
 
 
Siz de bir şehir bisikleti tutkunuysanız, Le Grand Bisiklet'in tüm modellerini pandabisiklet.com üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. 
 
 
Limit:
Sıra:
19 sonuçtan 1 ile 19 arası görüntüleniyor.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır