Marin Bikes

Marin Bikes


Dağ bisikletçiliğinin çıkış noktası olan Tamalpais (Mount Tamalpais) dağının eteklerinde doğan ve 30 yıllık bir geçmişe sahip Marin Bikes markası.
 
Marin Bikes markasının kurucusu bir bisiklet tutkunu olan Robert Buckley Marin Bikes markasının temellerini 1986 yılında California San Anselmo'daki Tamalpais dağının eteklerinde atıyor.

 
Dağ bisikletleri üzerine yoğunlaşan marka, bugün dünyanın önde gelen bisiklet markaları arasında yer alıyor.
 
Master iniş Dünya Şampiyonu Shaums March ve Mike Jones gibi tecrübeli isimlerin kullandığı Marin Bikes, dağ bisikletinde ilklere imza atmasıyla biliniyor.
 
Marin Bikes, titanyum metalinden üretilen yarı sabit (hardtail) Team Titanium modelini ve Monokok aluminyum kadrolu Quake tam amortisörlü modelini dünyada ilk kez üretti.

 
Marin Bikes, bisikletin gövdesinin performansını arttırmak farklı bir butting (inceltme) ve hydroforming (yüksek sıvı basıncı ile şekillendirme) profil özelliği ile diğer markalardan ayrılıyor.
 
Bir çok bisiklet modeline ömür boyu garanti veren firmanın felsefesi,   Düşük kalitede bir kadroya pahalı parçalar monte etmek yerine, üstün bir kadronun müşterilerimize en güzel bisiklet tecrübesini sağlayacağına inanmaktayız!
 
 
Marin Bikes'ın genel merkezi California Novata'da bulunuyor.
 
Marin Bikes, sosyal sorumluluk projeleri olarak, kadınlara özel tasarlanmış bisikletlerin satışından göğüs kanseri kurumuna bağışta bulunuyor.

 
Marin Bikes, kadın sağlığına ve problemlerine sağlıklı bir yaşam tarzı ve egzersizin getireceği faydaları anlatmayı da kendine misyon olarak benimsemiş.

Marin Bikes, bisikletleri ve aksesuarları uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile Panda Bisiklet'te.
 
 

 

 

Limit:
Sıra:
Marin Fairfax SC 1
     
Fiyat:2.036,00

İncele
Marin Fairfax SC 4 Belt
     
Fiyat:4.497,00

İncele
Marin San Anselmo DS 4
     
Fiyat:3.589,00

İncele
Marin San Rafael DS 4
     
Fiyat:3.589,00

İncele
Marin San Rafael DS 5
     
Fiyat:4.234,00

İncele
7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır