Günün Fırsatı

Tandem (Çift Kişilik) Bisiklet

 
Arkadaşınızla veya eşinizle birlikte parkta güzel bir gün geçirmek ve bisiklete binmek istiyorsanız, tandem bisiklet tam size uygun bir model. İki kişinin aynı anda sürebildiği tandem bisikletler, uzun turlarda ve kısa arazi yarışlarında da kullanılıyor.

Fat Bike


Bisiklette son moda Fat Bike olarak bilinen lastiklerinin normal bisikletlere göre oldukça kalın olan (26×4.0) ve kar, kum gibi zorlu yollarda bisiklet binmeye olanak sağlayan bisikletler. Türkçeye çevirdiğimizde şişman bisiklet gibi komik bir adı olan bu bisikletlerin asıl amacı kar ve buzda rahat bir kullanım sağlamak olsada kumda da oldukça iyi performans gösterdiği keşfedilmiş.  Diğer bisikletlere oranla en büyük farklılıkları olarak lastik kalınlıkları ve biraz ağır olmalarını sayabiliriz. 
 

Kargo & Üç Teker Bisikletler

Sağlıklı yaşam, sessizliğin cazibesi, doğayla iç içe olmak veya yakıt ekonomisi, eğer bir vesile ilerleyen yaşlarda bisiklet sürmeye karar verdiyseniz ve en büyük probleminiz iki tekerin dengesizliği ile başa çıkmak ise Üç tekerlekli kargo bisikletleri tam da size göre. Kocaman arka sepeti ( yüksek taşıma kapasitesine sahip), rahat selesi ve aksesuarları sayesinde hem spor yapabilir hem de çarşıda - pazarda alışverişinizi yapabilirsiniz. Zaten bu neden ile bazı bölgelerde  3 tekerlekli pazar bisikleti olarak da adlandırılmaktadır. Bu bisikletlerin vites mekanizması ile donatılması sayesinde yokuşları zorlanmadan çıkabilir, yüklerinizi de kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ticari maksatla da kullanılabilen üç teker kargo bisikleti ile; su, tüp, kargo malzemeleri gibi ürünleri de rahat ve hızlı bir şekilde taşıyabilirsiniz.

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır