Sigma Bisiklet

Sigma Bisiklet


SIGMA SPORT Almanya
 
1981'de kurulan SIGMA-ELEKTRO GmbH şirket merkezi, Neustadt an der Weinstrasse'de bulunmaktadır. 
 
Yönetimde 30, üretiminde 60 çalışana sahip Sigma Sport, Alman kalitesi ile üretilen ürünlerin tüm ülkelere dağıtımını merkez binasında sağlamaktadır.

 
SIGMA SPORT USA
 
SIGMA SPORT® USA, 1994 yılında St. Charles, IL'de kurulmuştur. Chicago'nun hemen dışındadır. Sigma USA, Kuzey Amerika ve Orta Amerika pazarlarından sorumludur. 
 
 
SIGMA SPORT Asya
 
SIGMA SPORT® ASIA, 2002 yılında kurulmuştur. SIGMA ya bağlı şirket Asya, Avustralya, Pasifik, Güney Afrika ve Güney Amerika'daki pazarlardan sorumludur. Pazarlama, Almanya'daki kuruluş tarafından yönetilir.

 
 
AKILLI ÜRÜNLER SIGMA SPORT İLE HAYAT BULDU
 
Dağ bisikletinin doğuşu, bisikletin anlamını ve kullanımını spor ve eğlence amaçlı bir yöne çevirdi.Bisiklet Sporunun bu evrimi, tüm bisiklet markalarına yeni ürünlerin tasarımı ve üretimi noktasında dönüm noktası oldu.SIGMA SPORT, pilli aydınlatma sistemleri, özellik açısından zengin kalp atış hızı denetleyicileri, elektronik basınç ölçümlü enflasyon pompaları gibi yeniliklerle rekabetçi fiyat ve yeniliklerle pazarda kendine yer buldu.

 
Ürünlerinde her zaman önde gelen teknolojileri, spor ve fitness kategorisinde kendini kanıtlamış ve her zaman kazanan bir strateji içinde oldu.
 
SIGMA SPORT, yenilikçi tasarımı hassas mühendislik ile birleştiren Alman teknolojisini en üst düzeyde temsil etmektedir. 
 
Tüm ürünlerini kurum içi laboratuvarlarında en sert şartlara dayanabilmek için test edip, üretim boyunca kaliteyi sürekli aynı seviyede sağlıyor.

 
SIGMA SPORT standart aydınlatmaları Alman trafik standardına uygun ve tüm SIGMA SPORT ürünleri CE onaylıdır.
 
Pille çalışan ışıklarımız StVZO tarafından oluşturulan teknik düzenlemelere uygun ve onaylarının bir işareti olarak Federal Motor Transport Authority'den (Kraftfahrt-Bundesamt) bir K-numarası alır.

 
Belki de endüstrideki en düşük getiri oranı ile, tüm ürün gamını sürekli iyileştirmeyi taahhüt eden SIGMA SPORT, müşterisine güveni ve güvenliği ana prensibi olarak belirlemiştir. Sigma Sport'un dünya çapındaki başarısının ana bileşeni bu felsefedir.

Sigma Bisiklet Ekipmanları ve Aksesuarlarını mağazamız ve sitemiz pandabisiklet.com üzerinden inceleyip satın alabilirsiniz.
Limit:
Sıra:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır