Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi ?

- pandabisiklet.com’ da 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

- pandabisiklet.com'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

Fiziki mağazanız var mı ?

- pandabisiklet.com olarak ilk fiziki mağazamızı İzmir Bornova’da açmış bulunmaktayız.

- Mağaza adres: Mansuroğlu Mahallesi Aliya İzzet Begoviç Caddesi Başarı Apartmanı No:17/C Bayraklı / İzmir  Telefon: 0 232 344 33 00

Ürünler orjinal midir ?

- pandabisiklet.com aracılığıyla satılan tüm ürünler, markaların ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir.

Ürünlerimizin tamamı orjinal ve İthalatçı / Distribütör firma garantisine sahiptir.

Siparişimin teslimat süresi nedir ?

- Siparişiniz en geç 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Kargoya teslim edildikten sonra adresinize teslim edilmesi ilinizin İzmir’e uzaklığına bağlı olmaktadır. 600 km’den az mesafelerde en erken 1 günde, 600 km’den fazla mesafelerde en erken 2 günde teslim edilmektedir. 
 
- Kargo takip numaranız ile satın almış olduğunuz ürünü bu linkten  ( http://www.ups.com.tr/gonderi_takip.aspx ) takip edebilirsiniz. 

Ürünler kaç günde elime ulaşır ?

- Dünyanın en iyi lojistik firması Ups kargo ile çalışıyoruz. Ürünleriniz bulunduğunuz bölgeye göre 2-3 gün ile 4-7 gün içerisinde sizlere teslim edilir.

- Kargo takip numaranız ile satın almış olduğunuz ürünü bu linkten  ( http://www.ups.com.tr/gonderi_takip.aspx ) takip edebilirsiniz. 

Kargo takip numarasını nasıl öğrenirim ?

- Kargo takip numaranız, siparişinizin kargoya tesliminden sonra size mail yada sms ile iletilecektir. Kargonuza ulaşamıyorsanız müşteri temsilcilerimiz (0 530 243 19 95) ile irtibata geçiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir ?

- pandabisiklet.com üzerinden hafta içi saat 16:00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır, Cumartesi ve Pazar günü kargolama işlemi yapılmaz.

- Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü kargolanır.

Hafta sonu kargo gönderimi yapıyor musunuz ?

- Cumartesi ve Pazar günleri çalıştığımız kargo şirketi (UPS) hizmet vermemektedir.

Hasarlı, yanlış veya hatalı gelen ürün için ne yapmalıyım ?

- Siparişinizi teslim aldığınız anda kontrol etmeniz gerekmektedir. Açık, kargoda hasar gören veya eksik olduğunu düşündüğünüz kargonuzu kabul etmeyiniz ve tutanak tutunuz. Paketi kargo yetkilisine teslim ederek iade olmasını sağlayabilirsiniz. Ya da müşteri temsilcilerimizi ( 0 530 243 19 95 ) arayarak düzeltilmesini talep edebilirsiniz.

- KARGO FİRMASINDA ZARAR GÖREN VEYA EKSİK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ PAKETLER İÇİN TUTANAK TUTUNUZ.

Siparişimi nasıl iptal ederim ?

- Siparişiniz hazırlık aşamasında ise müşteri temsilcilerimiz (0 530 243 19 95) siparişinizin iptalini sağlayacaklardır. Sipariş oluşumunda ödemiş olduğunuz tutarın hesabınıza iadesi bankanıza bağlı olarak 7 iş gününü alabilir.

- Hediye kartı veya panda puanlarını kullanarak yaptığınız alışverişlerde ödeme size verilecek olan hediye çeki veya puan olarak yapılacaktır.

Panda Bisiklet | pandabisiklet.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır